پرینتر کانن SENSYS MF216N

پرینتر کانن SENSYS MF216N

پرینتر «i-SENSYS MF216n» طراحی شده توسط کمپانی ژاپنی « نمایندگی Canon » با قابلیت‌های شبکه و ویژگی‌های خاص خود، پرینتر کانن SENSYS MF216N تاثیر شما را در پیرامون شغل و اداره‌ افزایش می‌دهد و می‌تواند به‌آسانی در پیرامون کاری شما به اشتراک گذاشته شود.
مهار پنل قابل‌تنظیم، به کارگیری دستگاه را بسیار راحت می‌کند. این پرینتر قشنگ و تند و چندکاره‌ی لیزری، عملیات پرینت، کپی، اسکن و فکس را در بدنه‌ای کوچک و کم‌حجم اتمام می‌دهد.
پیوست شبکه‌ی «Ethernet» کارایی دستگاه را به‌آسانی در شبکه به اشتراک می‌گذارد. با تکنولوژی «Quick First Print Out Time» نیاز نیست از حالت «Sleep Mode»  الی چاپ اولین فیش چشم براه بمانید.
سینی کاغذ اصلی با ظرفیت 250 برگ و سینی ADF  با گنجایش 35 برگ، اسکن و چاپ در شمار بالا را به‌خوبی و با سرعت اتمام می‌دهند.

نمایندگی پرینترهای کانن

اگر به دنبال «Mobile Printing» و یا چاپ از راه تلفن‌های همراه هستید که در آن می‌خواهید تلفن به اتفاق تعمیرات پرینتر خود را از راه کابل USB به کامپیوتر خود وصل کنید بهتر است پرینتر Samsung M2070FW را در عقیده داشته باشید که از قابلیت WiFi-Direct هم حمایت می‌کند.

SENSYS MF216N
پرینتر کانن SENSYS MF216N

با توصیف های بالا حال کیفیت چاپ اشکال گرافیکی و عکس‌ها نسبت به مدل‌های هم‌رده تعریف چندانی ندارد و چنگی به دل نمی‌زند که البته با توجه به کاربری MF216n این جستار جای تعجبی ندارد و انتظاری هم از این دستگاه در این گویه نمی‌رود. کیفیت چاپ خرده برای استفاده‌های شخصی پسندیده است ولی همان‌طور که گفته شد فکر به کارگیری آن برای مصارف جدی را از سر خویش خارج کنید. درزمینه‌ی چاپ اسلایدهای پاور‌پوینت میزان قابل‌قبول بودن کیفیت چاپ به سلیقه‌ی شما بستگی دارد.

تعمیرات پرینترهای کانن

بعضی از کسان شدنی است کیفیت خروجی را کافی دانسته و درعین‌حال آن سایرین آن را غیرقابل‌قبول بخوانند. همان‌طور که گفته شد کیفیت چاپ خرده گرافیکی در MF216n بر روی لبه قرار دارد. امثال سایر پرینترهای لیزری تک‌رنگ کیفیت چاپ برای پرینت صفحات وب کافی است و صفحات چاپ‌شده قابل‌قبول هستند ولی انتظارات خود را د همین بی گمان نگاه داشته و به دنبال کیفیت بالاتر نباشید. برای شارژ کارتریج کانن به نمایندگی کانن مراجعه کنید.

جمع بندی پرینتر کانن SENSYS MF216N

اگر به WiFi برای اتصال بی‌سیم به شبکه دربایستن دارید بهتر است نگاهی به پرینتر Canon MF212w بیندازید که قابلیت‌های پرینت MF216n را به همراه دارد اما فاقد ADF و فکس است. بااین‌حال برای بیشتر ادارات ترکیب سرعت، کیفیت چاپ، مدیریت کاغذ و وانگهی قابلیت ADF و فکس پرینتر MF216n برگزیدن بهتری است. این دستگاه همانند دستگاه‌های دیگر ایرادات خود را به به اتفاق دارد ولی نقاط قوت آن، آن را به دستگاهی ایده‌آل تبدیل کرده‌اند که هر خریداری را با توجه به قیمت ذیل آن ترغیب به خرید می‌کند. همان‌گونه که گفته شد MF216n انتخاب بسیاری از خرده گیران در این زمینه بوده است.