پرینترهای جدید سامسونگ

پرینترهای جدید سامسونگ

تعمیرات و خدمات پس از فروش پرینترهای سامسونگ فقط از طریق نمایندگی مرکزی با شماره 88287521-021 صورت می پذیرد.

از حسن اعتماد و انتخاب شما متشکریم


این احتمال وجود دارد که سامسونگ گلکسی S8 به دلیل آسیب های وارده به کمپانی سامسونگ بابت فراخوان گلکسی نوت 7 و جمع آوری این فبلت از بازار زودتر از زمان برنامه ریزی شده عرضه شود.

به گفته تحلیلگران شرکت KB Investment & Securities که خدمات بانکی و سرمایه گذاری در کره جنوبی را ارائه می‌دهد، سامسونگ ممکن است گوشی‌ هوشمند رده بالای بعدی خود را زودتر از موعد مقرر منتشر کند. این راه اندازی زود هنگام به دلیل جبران خسارت های وارده به کمپانی سامسونگ ( نمایندگی پرینترهای سامسونگ ) برای فراخوان گلکسی نوت 7 است. گفته می‌شود فاجعه گلکسی نوت 7 به غول تکنولوژی کره چیزی حدود یک میلیارد دلار خسارت وارد کرده است.

تحلیلگر دنیای فناوری، کیم سانگ – پیو (Kim Sang-pyo) معتقد است که انتشار سامسونگ گلکسی S8 در اواخر زمستان پرینترهای جدید سامسونگ که یک زمان راه اندازی کاملا سنتی در چند سال گذشته برای گوشی‌های پرچمدار Galaxy S بوده، ممکن است تاثیر منفی بر کسب و کار بخش موبایل سامسونگ در سال 2017 داشته باشد. او همچنین در ادامه می‌گوید که راه اندازی زودتر از موعد مقرر، واقعی ترین راه حلی است که می‌تواند تا حدودی خسارت مالی وارده و اعتبار خدشه دار شده این شرکت را جبران کند. نمایندگی پرینترهای hp کلیک کنید.

انتشار زودهنگام یک محصول با ارزش جدید می‌تواند به سرعت توجه پرینترهای جدید سامسونگ مصرف کنندگان را به خود جلب کند. چنین چیزی باعث می‌شود تا این تولید کننده گوشی های هوشمند سریعا در یک فضای مثبت قرار گرفته و سرمایه گذاران را به آینده خوش بین کند. با این حال بسیاری از کاربران نیز در صورت معرفی Samsung Galaxy S8 زودتر از زمان معمول، از ترس اینکه ممکن است این دستگاه با عجله راه اندازی شده باشد، برای خرید صبر کنند تا تست‌های دقیق و کاملی بر روی آن انجام شود. همچنین برای شارژ کارتریج میتوانید به مرکز تعمیرات پرینتر تهران مراجعه کنید.