تهران پرینتر؟

تهران پرینتر با بکارگیری متخصصین مجرب در امر تعمیرات پرینتر، تعمیرات کپی با دارا مجهزترین تجهیزات با بیش از 12 سال سابقه کار مفید آماده خدمت رسانی به کاربران می باشد. در این راستا این شرکت با توجه به احتیاج مشتریان همواره خدمات بسیاری در زمینه دستگاههای کپی، پرینتر و فکس ارائه داده است.

شرکت تهران پرینتر در مناطق چهارگانه تهران شرق، غرب، شمال و جنوب دارای دفاتر فروش و تعمیرات ماشین های اداری است. از این رو کاربرانی که نیازمند خرید چاپگر و تعمیر چاپگر را دارند می توانند با برقراری تماس از خدمات تعمیر پرینتر، تعمیر کپی، تعمیر فکس بهره مند شوند.

لازم ذکر است این مرکز در کمترین زمان ممکن با خدمات ویژه با کمترین خطای ممکن در زمینه تعمیرات چاپگرها و شارژ کارتریج آماده خدمت رسانی برای اعزام کارشناس و خدمات در دفاتر نمایندگی خود می باشد.

از جمله خدمات فروش و تعمیرات این شرکت می توان به برندهای ماشین های اداری اچ پی، برادر، اپسون، کانن، شارپ، سامسونگ، پاناسونیک، توشیبا، ریکو، زیراکس، لکس مارک، اسکنر کداکو تالی اشاره کرد.

زمینه خدمات چاپگر و فروش این مرکز فروش پرینتر، فروش دستگاه کپی، فروش اسکنر، فروش دستگاه فکس و فروش کارتریج می باشد و همچنین در زمینه فروش چاپگر استوک فعالیت عمده ای دارد.

تهران پرینتر در قسمت تعمیرات آماده خدمت رسانی به همکاران و مشتریان گرامی بصورت جز و کل می باشد.

از جمله خدمات در زمینه تعمیرات این مرکز می توان به تعمیر پرینتر تعمیر کپی و تعمیر دستگاه فتوکپی، تعمیر فکس، تعمیر اسکنر و شارژ کارتریج لیزری و شارژ کارتریج جوهرافشان اشاره کرد.

دیگر خدمات این شرکت تعمیر بردهای پاور، فورمتر و اسنبل تمامی چاپگرها و دستگاههای کپی و بازسازی کلی کارتریج ها می باشد.

تهران پرینتر آماده پاسخگویی و مشاوره به مشتریان گرامی در زمینه خرید چاپگر، نصب درایور و راه اندازی دستگاه چاپگر خود می باشد.

تمامی قیمتهای ارائه شده توسط تهران پرینتر بر اساس نرخ مصوب اتحادیه می باشد و در ایام مختلف سال دارای تخفیف ویژه برای مشتریان دائمی خود دارد. همچنین در زمینه سرویس پرینتر و سرویس دستگاه کپی قیمت مصوب شرت نصب به قیمت اتحادیه 50 درصد تخفیف برای تمامی چاپگرهای شارپ، اچ پی، کانن و دیگر چاپگرها می باشد.

 

نظرات شما را به فال نیک می گیریم