درخواست مشاوره رایگان - مشاوره کاملا رایگان برای مشتریان - تهران پرینتر
شماره های تماس – 88287521 – 88287522 – 88275852

خدمات تعمیر دستگاه پرینتر در محل مشتری (مخصوص شهر تهران)

روزانه کاربران بسیاری به منظور تعمیرات پرینتر خود و رفع عیب آن بدنبال یک مرکز معتبر و نمایندگی تعمیرات پرینتر می‌باشند تا بتوانند دستگاه چاپگر خود را به منظور تعمیرات و سرویس پرینتر و با اطمینان کامل در محل خود تعمیر و رفع عیب نمایند.

تهران پرینتر از این رو برای مشتریان گرامی خود خدمات ویژه ای را تحت عنوان تعمیرات پرینتر در محل مشتری برای مشتریان در نظر گرفته است.

مزایای تعمیر پرینتر در محل مشتری - تعمیر دستگاه چاپگر HP در محل مشتری
مزایای تعمیرات پرینتر در محل مشتری

تعمیرات پرینتر در محل و مزایای آن برای مشتری

تعمیر پرینتر در محل مشتری و در مرکز و نمایندگی های تعمیر پرینتر امکان پذیر می‌باشد که هر یک به گونه ای مزایای خود را دارند.

تعمیر پرینتر در نمایندگی ها و مراکز معتبر بدین صورت است که تعمیر و سرویس دستگاه بصورت کامل تر و با دقت بیشتری و در نهایت تست مجدد انجام خواهد شد. اما فرایند تعمیرات در محل مزایای دیگری مانند صرفه جویی در وقت و عدم حمل و نقل پرینتر وجود دارد.

تعمیر دستگاه پرینتر در نمایندگی تعمیرات پرینتر (مرکز تعمیرات) - تهران پرینتر
مزایا و معایب تعمیرات در نمایندگی و محل مشتری

تعمیرات پرینتر در محل چه تفاوت هایی با تعمیرات در شرکت دارد؟

فرایند تعمیرات دستگاه پرینتر در محل مشتری از لحاظ صرفه جویی در وقت و زمان مورد اهمیت است. اما در صورتی که برای تعمیرات دستگاه خود عجله ای ندارید، پیشنهاد ما این است که دستگاه را به دفاتر شرکت تحویل داده و برای تعمیر دستگاهتان در محل شرکت اقدام کنید.

تعمیرات دستگاه چاپگر در شرکت از مزایایی همچون تعمیرات با دقت بیشتر زیر نظر متخصص و همینطور تست کامل کنترل کیفیت برخوردار است و بهترین گزینه برای افرادی است که مساله زمان برایشان زیادی اهمیت ندارد. اما سوال اینجاست که فرایند تعمیرات دستگاه در مرکز تعمیرات چقدر زمان می‌برد؟؟

دستگاه کپی شما مشکل دارد؟؟ تعمیرات فوری دستگاه کپی ظرف 3 روز (کلیک کنید)

تعمیر دستگاه پرینتر در مرکز تعمیرات چقدر طول میکشد؟

زمان تقریبی تعمیرات پرینتر در محل مشتری چیزی حدود 30 دقیقه الی 2 ساعت به طول می‌انجامد اما در نظر داشته باشید که اعزام کارشناس به محل مشتری هم به صورت متغیر بین 1 الی 5 ساعت زمان می‌برد.

پس در نتیجه در صورتی که در ساعات اولیه روز یا زمان هایی که تایم کارشناس خالی است برای تعمیرات در محل اقدام کنید به طور میانگین 3 ساعت تا تعمیر نهایی دستگاه شما زمان لازم است.

و اما تعمیرات پرینتر در نمایندگی رسمی تعمیرات

تعمیر دستگاه پرینتر در نمایندگی تعمیرات به طور میانگین بین 1 الی 3 ساعت زمانبر است که در این روش نیازی به منتظر ماندن برای اعزام کارشناس نیست و علاوه بر آن دستگاه شما زیر نظر متخصص های بهتری تعمیر خواهد شد.

مراحل فرایند کلی تعمیرات پرینتر در محل
مراحل فرایند کلی تعمیرات پرینتر در محل

فرایند کلی تعمیرات به چه صورت است؟

تعمیر پرینتر در محل مشتری توسط متخصصین تهران پرینتر بدین گونه است که در مرحله اول هزینه تقریبی تعمیرات به مشتری اعلام می‌شود و در کوتاه ترین زمان (ظرف حداکثر 10 ساعت) کارشناس به محل مشتری اعزام شده و پس از بررسی دقیق قطعه معیوب را تعویض خواهد کرد.

پس از تنظیمات اولیه کارخانه، دستگاه مشتری را تست خواهد نمود و فاکتور رسمی تعمیرات را به همراه گارانتی 6 ماهه قطعه تعویض شده به مشتری تحویل خواهد داد.

هزینه های تعمیرات پرینتر در محل

در زمان تماس مشتری با نمایندگی ایرادات پرینتر توسط کارشناس از مشتری پرسیده شده و هزینه تقریبی اعلام خواهد شد که در زمان مراجعه کارشناس، دستگاه کاملا چک خواهد شد و هزینه تعمیر آن به صورت دقیق به مشتری اعلام خواهد شد.

هزینه سرویس و تعمیر پرینتر در محل مشتری همانند هزینه های سرویس و تعمیر پرینتر در مرکز تعمیرات می‌باشد و با توجه به اینکه در اکثر مناطق تهران نمایندگی های تهران پرینتر و کارشناسان این مرکز به صورت سیار حضور دارند، هزینه ایاب و ذهاب بسیار پایین تر خواهد بود.

هزینه معمول ایاب و ذهاب بین 10 الی 20 هزار تومان و در موارد بسیاری به صورت رایگان می‌باشد.

برای بررسی ریز هزینه های تعمیرات پرینتر در سال 99 (کلیک کنید)

استعلام هزینه های قطعات پرینتر در تهران پرینتر - نماینگی تعمیرات پرینتر

قابل ذکر است هزینه ایاب و ذهاب از مشتری تنها یکبار برای تعمیر پرینتر دریافت می‌شود و در صورتیکه پرینتر نیاز به قطعه و یا حضور مجدد کارشناس را داشته باشد هزینه ای دریافت نمی‌شود.

هزینه تعویض قطعه پرینتر در محل بنا به زمان و حساس بودن تعویض قطعه به صورت حدودی از مبلغ 30 هزار تومان تا 50 هزار تومان می‌باشد.

هزینه سرویس پرینتر در محل حدودا بین 30 تا 80 هزار تومان می‌باشد.

برای استعلام دقیق قطعات مختلف پرینتر می‌توانید با شماره های 88287521 یا 88287522 یا 88275852 تماس حاصل فرمائید.

تماس با تهران پرینتر - مرکز تعمیرات تخصصی پرینتر در گیشا
برای تماس مستقیم با کارشناس روی تصویر بالا کلیک کنید.

زمان تعمیرات پرینتر در محل (حداقل و حداکثر)

در زمان شروع تماس مشتری با نمایندگی به منظور تعمیر پرینتر، کارشناسان تهران پرینتر پاسخگوی مشتریان گرامی می‌باشند و در کوتاه ترین زمان (حداکثر 10 ساعت) به محل مشتری اعزام شده و شروع به رفع ایراد دستگاه پرینتر آنها می‌نمایند.

زمان تعمیر پرینتر در محل مشتری با احتساب سرویس کردن پرینتر معمولا بین 30 دقیقه تا 2 ساعت می‌باشد.

در رابطه با تعمیر پرینتر بیشتر بدانید (کلیک کنید)

تعمیر پرینتر در محل مشتری شامل چه مواردی‌ است؟

تعمیر پرینتر در محل مشتری به ترتیب شامل اعلام هزینه، سرویس، تعمیر یا تعویض قطعه مکانیکی پرینتر، ریست پرینتر و تست نهایی پرینتر به همراه فاکتور رسمی به مشتری می‌باشد.

تعمیر پرینتر در محل شامل سرویس پرینتر، رفع عیب و تعویض قطعه معیوب پرینتر است.

در نمایندگی تعمیرات پرینتر مواردی از قبیل تعمیر کارتریج پرینتر، شارژ کارتریج در محل، تعویض قطعات کارتریج از قبیل درام، مگنت، بلید، چیپ کارتریج، فوم داکتر بلید، بوش و چرخ دنده های کارتریج و تعویض دیگر قطعات پرینتر مانند کلیه یونیت های درام، فیوزینگ، لیزر و قطعات سنسور، موتور، پیکاپ ها، چرخ دنده ها، کاست پرینتر، یونیت اسکن، کابل فلت و بسیاری قطعات دیگر همانند بردهای پاور و فورمتر را در محل مشتری انجام خواهند داد.

ایراداتی از قبیل گیر کردن کاغذ در پرینتر، مچاله شدن کاغذ در پرینتر، صدای زیاد در هنگام پرینت، نکشیدن کاغذ، کثیف گرفتن پرینت یا خط انداختن هنگام پرینت، کمرنگ گرفتن پرینت، سفید گرفتن پرینت و بسیاری از دیگر موارد جزء تست های کنترل کیفیت هنگام تحویل پرینتر به مشتری است و قطعا این ایرادات در مرحله نهایی برطرف خواهندشد.

توجه داشته باشید که در موارد خاص، تعمیر چاپگر در محل مشتری با هزینه بیشتری انجام خواهد شد و توصیه ما به کاربران عزیز آن است که برای سهولت و کاهش هزینه تعمیرات خود، دستگاهتان را به شرکت تهران پرینتر نمایندنگی رسمی تعمیرات پرینتر ارسال کنید.

نکاتی که باید مد نظر داشته باشید

از جمله مواردی که تعمیر پرینتر در محل مشتری امکان پذیر نیست و یا هزینه تعمیرات آن افزایش خواهد یافت عبارتند از:

  • مشکلات برد دستگاه : در محل مشتری تعمیر بردهایی مانند برد فورمتر و پاور امکان پذیر نیست و کارشناسان تنها می‌توانند در محل مشتری برد معیوب را تعویض نمایند. این در صورتی است که برد معیوب در مرکز تعمیرات قابل تعمیر و رفع عیب می‌باشد.
  • صداهای ناهنجار هنگام پرینت نیاز به بررسی بسیار دقیق دارند چرا که باید در زمان قبل و بعد از تعمیرات حتما در فواصل طولانی و چند ساعته تست شوند. این کار به این خاطر است که در زمان تعویض قطعه ای، ممکن است ایراد در قسمت دیگری نیز باشد که کارشناس نیاز دارد تا روی دستگاه مدت بیشتری کار کند و سپس آنرا مجددا تست نماید.
  • پرینتری که توسط مراکز دیگر تعمیر شده اند و یا توسط آنها غیر قابل تعمیر اعلام شده اند به بررسی دقیق تر در مرکز احتیاج دارند.

مشاوره رایگان و اشاره به مطلب تعمیرات دستگاه کپی در محل

شرکت تهران پرینتر، نماینده رسمی برند های اچ پی(HP)، کنون (کانن، Canon)، سامسونگ (Samsung)، اپسون (Epson)، پاناسونیک (Panasonic) و برند های معتبر دیگر در ایران است.

تهران پرینتر به منظور رضایت مندی بیشتر مشتریان گرانقدر خود بخشی را با بهره مندی از متخصصین مجرب برای مشاوره تلفنی به صورت رایگان در نظر گرفته است.

شما میتوانید از ساعت 9 الی 12 و همچنین 14 الی 17 با تیم پشتیبانی ما در رابطه با موارد مختلفی مانند تعمیرات و سوالات متداول خود مشورت کنید و اطلاعات لازم را بدست آورید.

تعمیرات کپی در محل مشتری نیز از دیگر انواع خدمات تهران پرینتر می‌باشد که با بهره مندی از متخصصین خود بخشی مجزا برای خدمت رسانی به مشتریان گرامی و تعمیر دستگاه های کپی دارد. برندهایی از قبیل شارپ، توشیبا و کانن جزء خدمات تعمیرات و سرویس کپی تهران پرینتر می‌باشد.

تعمیرات کپی در محل بصورت تخصصی و با بهره گیری از متخصصین مجرب تهران پرینتر با اعزام کارشناس به محل مشتری در کوتاه ترین زمان (12 ساعت) انجام خواهد شد.

تعمیر پرینتر در محل
صفحه اینستاگرام شرکت تهران پرینتر | با دنبال کردن صفحه اینستاگرام تهران پرینتر از محصولات کارکرده برای فروش با خبر شوید. پرینتر
کانال تلگرام شرکت تهران پرینتر | با عضویت در کانال تلگرام تهران پرینتر از آخرین اخبار صنعت چاپ باخبر باشید.

در پایان میتوانید با کلیک روی ستاره های زیر به این مقاله امتیاز دهید.

5/5 - (21 امتیاز)