پشتیبانی تهران پرینتر تماس مستقیم با متخصص پشتیبانی تهران پرینتر پشتیبانی فوری در Whatsapp

مقالات تهران پرینتر

تهران پرینتر، نمایندگی رسمی پرینتر های hp و epson با بیش از 13 سال سابقه فعالیت در این زمینه اقدام به تولید مقالات علمی در زمینه تعمیرات و اصول استفاده و نگهداری ماشین های اداری کرده است. همچنین یکی دیگر از اهداف تهران پرینتر در این زمینه آگاه ی کاربران و مشتریان بوده و برای بیشتر شدن آن این فعالیت را ادامه میدهد.

کارتریج چیست؟

دستگاه پرینتر یا همان چاپگر وسیله ای است که می‌تواند نوشته ها یا تصاویر را روی کاغذ چاپ کند. و مخزنی که مواد اولیه چاپ مانند تونر یا جوهر پرینتر را در خودش نگه میدارد کارتریج (Cartridge) نام دارد.

ادامه مطلب

تعمیرات پرینتر SAMSUNG

تهران پرینتر به عنوان یکی از اولین مراکز تعمیرات پرینتر SAMSUNG و نمایندگی تعمیر پرینتر SAMSUNG با کادری مجرب خدمات ویژه ای برای مشتریان گرامی ارائه میکند. تهران پرینتر خدماتی در زمینه تعمیر پرینتر سامسونگ و سرویس تمامی دستگاه ها از برند SAMSUNG در سرتاسر تهران و مراکز خود در نظر گرفته است. از این رو در این مقاله به معرفی فرایند تعمیرات دستگاه های سامسونگ (SAMSUNG) و هزینه تعمیرات و تعویض دستگاه می‌پردازیم.

ادامه مطلب

تعمیرات پرینتر EPSON

تهران پرینتر به عنوان یکی از اولین مراکز تعمیرات پرینتر های EPSON و نمایندگی تعمیرات پرینتر EPSON با کادری مجرب خدمات ویژه ای برای مشتریان گرامی ارائه میکند. تهران پرینتر خدماتی در زمینه تعمیر پرینتر EPSON و سرویس تمامی دستگاه ها از برند EPSON در سرتاسر تهران و مراکز خود در نظر گرفته است. از این رو در این مقاله به معرفی فرایند تعمیرات دستگاه های اپسون (EPSON) و هزینه تعمیرات و تعویض قطعات آنها می‌پردازیم.

ادامه مطلب

تعمیرات پرینتر HP

تهران پرینتر به عنوان یکی از اولین مراکز تعمیرات پرینتر های HP و نمایندگی تعمیرات پرینتر HP با کادری مجرب خدمات ویژه ای برای مشتریان گرامی ارائه میکند. تهران پرینتر خدماتی در زمینه تعمیر پرینتر HP و سرویس تمامی دستگاه ها از برند HP در سرتاسر تهران و مراکز خود در نظر گرفته است. از این رو در این مقاله به معرفی فرایند تعمیرات دستگاه های اچ پی (HP) و هزینه تعمیرات و تعویض قطعات آنها می‌پردازیم.

ادامه مطلب

مشکلات رایج دستگاه پرینتر

دستگاه پرینتر یکی از پر کاربرد ترین و پرفروش ترین دستگاه ها از خانواده بزرگ ماشین های اداری محسوب می‌شود. که همواره در بازار خرید پرینتر و خدمات تعمیرات پرینتر نقش بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است. از این رو به طور کلی خریداران دستگاه پرینتر باید به چند اصل از جمله قیمت، کیفیت و همچنین خدمات تعمیرات پرینتر مد نظر خود دقت بسیار زیادی داشته باشند. در هنگام خرید، یکی از مهمترین ملاک های انتخاب، خدمات پس از فروش و خدمات تعمیرات پرینتر انتخاب شده است. این بدین معناست که هنگام خرید پرینتر می‌بایست پرینتری انتخاب شود که هزینه تعمیرات آن پایین باشد و مراکز و نمایندگی های تعمیرات آن مدل از پرینتر به راحتی در دسترس باشند. زیرا در صورت خرابی پرینتر به راحتی بتوان به نمایندگی و مراکز معتبر تعمیرات پرینتر مربوطه مراجعه نمود و متخصصین بتوانند به سادگی قطعه معیوب را تهییه و ایرادات پرینتر را رفع و تعمیر نمایند و دستگاه را آماده کنند. در این مقاله به مشکلات رایج دستگاه پرینتر و بررسی راه حل های هر کدام می‌پردازیم.

ادامه مطلب

قطعات پرینتر

از آنجا که دستگاه پرینتر از قطعات زیادی تشکیل شده، آشنایی با هر یک از این قطعات و آشنایی با طرز کار آنها یکی از اقدامات ضروری برای هر شخصی که با ماشین های اداری سر و کار دارد است. بنابراین تیم فنی تهران پرینتر مقاله تخصصی را تحت عنوان "آشنایی با قطعات پرینتر" برای شما کاربر گرامی تهییه کرده است. در این مقاله به معرفی و توضیح در رابط با هر یک از قطعات پرینتر می‌پردازیم. و همینطور مشکلات رایج دستگاه پرینتر را در آخر بررسی میکنیم. فراموش نکنید که تعمیرات تخصصی قطعات پرینتر یکی دیگر از خدمات شرکت تهران پرینتر است. همینطور خرید قطعات پرینتر – تعمیرات فوری پرینتر در محل و تعویض قطعات پرینتر هم جزء خدمات شرکت تهران پرینتر می‌باشد.

ادامه مطلب

تعویض قطعات پرینتر

روزانه بسیاری از مشتریان به منظور تعویض قطعات دستگاه خود و رفع عیب آن بدنبال یک مرکز معتبر و همچنین تعمیر کار متخصص پرینتر می‌باشند تا بتوانند دستگاه چاپگر خود را با اطمینان کامل تعمیر و رفع عیب نمایند. تهران پرینتر از این رو برای مشتریان گرامی خود خدمات ویژه ای را تحت عنوان تعمیرات و تعویض قطعات پرینتر در نظر گرفته است. از جلمه خدمات دیگر تهران پرینتر در لیست زیر آمده است

ادامه مطلب

تعمیر پرینتر در محل

روزانه کاربران بسیاری به منظور تعمیرات پرینتر خود و رفع عیب آن بدنبال یک مرکز معتبر و نمایندگی تعمیرات پرینتر می‌باشند تا بتوانند دستگاه چاپگر خود را به منظور تعمیرات و سرویس پرینتر و با اطمینان کامل در محل خود تعمیر و رفع عیب نمایند. تهران پرینتر از این رو برای مشتریان گرامی خود خدمات ویژه ای را تحت عنوان تعمیرات پرینتر در محل مشتری برای مشتریان در نظر گرفته است.

ادامه مطلب

شارژ کارتریج

شارژ کارتریج در تهران پرینتر اهمیت شارژ کارتریج استاندارد با پودر های اروجینال برای همه صاحبان مشاغل واضح است.همانطور که می‌دانید در نسل جدید و سالیان اخیر پرینتر یکی از پر کاربردترین اجزای خانواده ماشین‌های اداری در شرکت ها و منازل محسوب می‌شود. از این رو در اکثر شرکت های کوچک و بزرگ و ارگانها […]

ادامه مطلب

سرویس پرینتر

با گذشت زمان و استفاده مکرر از پرینتر خود، و همینطور با توجه به شرایط دمای اتاق، گرد غباری که در هوای اتاق جریان دارد، جنس کاغذ مورد استفاده، بازه های کارتریج و استفاده از کاتریج جایگزین میتوان انتظار داشت که پرینتر به مرور با این شرایط آلوده شده و نیاز به سرویس مجدد پیاد میکند.

ادامه مطلب

هزینه تعمیرات پرینتر

تعمیر پرینتر و شارژ کارتریج یکی از بیشترین دغدغه های کاربران به منظور پیدا کردن یک مرکز معتبر و استاندارد می‌باشد. در هنگام مراجعه به مرکز تعمیرات پرینتر باید به چند اصل اساسی دقت بسیاری شود چرا که انتخاب نادرست تعمیرکار پرینتر می‌تواند هزینه های بسیاری برای تعمیر صحیح پرینتر پس از بررسی مجدد داشته باشد.

ادامه مطلب

تعمیر پرینتر و نمایندگی تعمیرات پرینتر

در این مطلب به فرایند تعمیرات پرینتر از صفر می‌پردازیم و آن را برای شما مشتریان عزیز به صورت کامل توضیح میدهیم. نمایندگی تعمیرات پرینتر های hp, epson, canon, samsung, panasonic - برای تماس سریع با کارشناس و یا درخواست متخصص، با شماره های ذکر شده تماس بگیرید. Tehran Printer

ادامه مطلب

تعمیر پرینتر

در این مطلب به بررسی چگونگی تعمیرات پرینتر و روندی که مشتری برای تعمیر دستگاه خود تا تحویل آن طی م‌کند میپردازیم. هزینه تعمیر پرینتر و هزینه تعمیر قطعات و یا سرویس دستگاه را توضیح میدهیم. و نکاتی که میتوانند به شما برای انتخاب یک تعمیرکار مناسب کمک کند میپردازیم. تهران پرینتر مرکز تعمیرات فوق تخصصی دستگاه های پرینتر برای تمامی برند ها (HP / EPSON / CANON / PANASONIC / BROTHER / SAMSUNG / SHARP)

ادامه مطلب

پرینتر چیست؟

تاریخچه پرینتر و ورود صنعت چاپ در دنیا را می‌توان بیش از 1 صده همزمان با اختراع دستگاه کپی یا همان زیراکس که در حال حاظر این نام (Xerox) برند کپی می‌باشد دانست. در اواسط سال 1938 شخصی بنام Chester Carlson اولین دستگاه کپی را تولید و به جهان ارائه کرد.

ادامه مطلب

تعمیرات دستگاه فتوکپی در محل

تعمیرات دستگاه فتوکپی در محل تعمیرات و سرویس دستگاه کپی در محل یکی دیگر از صد ها خدمات تهران پرینتر می‌باشد. از آنجا که دستگاه کپی یک دستگاه پیچیده با وزن زیاد و ابعاد نسبتا بزرگ است جابجایی آن کار آسانی نیست و نیازمند زمان و وقت مناسب و وسیله ای برای جابجایی می‌باشد. بدین ترتیب به درخواست مکرر مشتریان گرامی ما تصمیم گرفتیم که تعمیرات و سرویس دستگاه کپی را در محل خود مشتری انجام دهیم. با اینکار علاوه بر صرفه جویی در زمان مشتری، از آسیب دیدن دستگاه کپی به هنگام جابجایی جلوگیری می‌شود.

ادامه مطلب

تعمیر فتوکپی زیراکس

تهران پرینتر، مرکز تعمیرات دستگاه های فتوکپی زیراکس و سرویس دستگاه کپی زیراکس با بیش از 12 سال سابقه در خدمت مشتریان عزیز می‌باشد. در این میان شما مشتری گرامی میتوانید خدمات تعمیر دستگاه کپی زیراکس و سرویس دستگاه کپی زیراکس خود را به تهران پرینتر بسپارید. در صورتی که از دستگاه کپی زیراکس استفاده می‌کنید و اخیرا متوجه مشکلاتی در دستگاه کپی زیراکس و عملکرد آن مشاهده می‌کنید، میتوانید با تهران پرینتر تماس بگیرید و مراحل لازم را جهت تعمیر دستگاه کپی زیراکس خود انجام دهید.

ادامه مطلب

تعمیر فتوکپی برادر

تهران پرینتر، مرکز تعمیرات دستگاه های فتوکپی برادر و سرویس دستگاه کپی برادر با بیش از 12 سال سابقه در خدمت مشتریان عزیز می‌باشد. در این میان شما مشتری گرامی میتوانید خدمات تعمیر دستگاه کپی برادر و سرویس دستگاه کپی برادر خود را به تهران پرینتر بسپارید. در صورتی که از دستگاه کپی برادر استفاده می‌کنید و اخیرا متوجه مشکلاتی در دستگاه کپی برادر و عملکرد آن مشاهده می‌کنید، میتوانید با تهران پرینتر تماس بگیرید و مراحل لازم را جهت تعمیر دستگاه کپی برادر خود انجام دهید.

ادامه مطلب

تعمیرات پرینتر در محل

روزانه بسیاری از افرادی که با کامپیوتر و دستگاه پرینتر سر و کار دارند، به هنگام مشاهده ایراد و مشکلاتی در دستگاه پرینتر خود به دنبال تعمیر پرینتر خود حدالامکان در محل خود می‌باشند. چراکه این قضیه مطرح است که در چه زمانی دستگاه پرینترم درست می‌شود و ای کاش شرکت معتبری بود که با کمترین زمان، نیروی متخصص خود را می‌فرستاد تا مشکل پرینترم را حل می‌کرد. حال تهران پرینتر این موضوع را به صورت تخصصی مورد بررسی قرار می‌دهد.

ادامه مطلب

تعمیرات دستگاه کپی

با استفاده رومزه و گسترده از دستگاه کپی در سراسر دنیا تعمیرات دستگاه کپی یکی از نیاز های ضروری شرکت ها و سازمان ها به حساب می‌آید. همین امر، دستگاه فتوکپی را به یکی از پرکاربرد ترین و پر استفاده ترین دستگاه ها برای تمامی شرکت ها در نقاط مختلف کشور تبدیل کرده است. همانطور که میدانید در 99 درصد شرکت کپی کردن و یا پرینت گرفتن اسناد مختلف یک امر ضروری و پر استفاده بوده و در همین راستا تعمیرات و خدمات دستگاه های کپی مخصوصا خدمات با کیفیت آن یکی از نیاز های ضروری برای هر شرکت یا سازمان می‌باشد.

ادامه مطلب

تعمیر فتوکپی ریکو

تهران پرینتر، مرکز تعمیرات دستگاه های فتوکپی ریکو و سرویس دستگاه کپی ریکو با بیش از 12 سال سابقه در خدمت مشتریان عزیز می‌باشد. در این میان شما مشتری گرامی میتوانید خدمات تعمیر دستگاه کپی ریکو و سرویس دستگاه کپی ریکو خود را به تهران پرینتر بسپارید. در صورتی که از دستگاه کپی ریکو استفاده می‌کنید و اخیرا متوجه مشکلاتی در دستگاه کپی ریکو و عملکرد آن مشاهده می‌کنید، میتوانید با تهران پرینتر تماس بگیرید و مراحل لازم را جهت تعمیر دستگاه کپی ریکو خود انجام دهید. ادامه مطلب ...

ادامه مطلب

تعمیر فتوکپی توشیبا

تهران پرینتر، مرکز تعمیرات دستگاه های فتوکپی توشیبا و سرویس دستگاه کپی توشیبا با بیش از 12 سال سابقه در خدمت مشتریان عزیز می‌باشد. در این میان شما مشتری گرامی میتوانید خدمات تعمیر دستگاه کپی توشیبا و سرویس دستگاه کپی توشیبا خود را به تهران پرینتر بسپارید. در صورتی که از دستگاه کپی توشیبا استفاده می‌کنید و اخیرا متوجه مشکلاتی در دستگاه کپی توشیبا و عملکرد آن مشاهده می‌کنید، میتوانید با تهران پرینتر تماس بگیرید و مراحل لازم را جهت تعمیر دستگاه کپی توشیبا خود انجام دهید.

ادامه مطلب

تعمیر فتوکپی شارپ

تهران پرینتر، مرکز تعمیرات دستگاه های فتوکپی شارپ و سرویس دستگاه کپی شارپ با بیش از 12 سال سابقه در خدمت مشتریان عزیز می‌باشد. در این میان شما مشتری گرامی میتوانید خدمات تعمیر دستگاه کپی شارپ و سرویس دستگاه کپی شارپ خود را به تهران پرینتر بسپارید. در صورتی که از دستگاه کپی شارپ استفاده می‌کنید و اخیرا متوجه مشکلاتی در دستگاه کپی شارپ و عملکرد آن مشاهده می‌کنید، میتوانید با تهران پرینتر تماس بگیرید و مراحل لازم را جهت تعمیر دستگاه کپی شارپ خود انجام دهید.

ادامه مطلب

تعمیر کپی

تعمیرات کپی - تعمیر دستگاه فتوکپی - تعمیر کپی - 1 تا 24 ساعت - تعمیر کپی شارپ - تعمیر کپی ریکو - خدمات در محل - تعمیرات در محل شرکت تهران پرینتر سرویس دستگاه کپی و تعمیر دستگاه کپی را با به کارگیری متخصصین مجرب بصورت کاملا تخصصی انجام می‌دهد. مراحل سرویس و تعمیر دستگاه کپی در تهران پرینتر به ترتیب شامل اعلام هزینه تقریبی به مشتری، اعزام کارشناس به محل، سرویس دستگاه کپی، در صورت لزوم تعویض قطعات معیوب، شارژ کارتریج کپی، تحویل دستگاه کپی به مشتری به همراه تست نهایی و در آخر ارائه فاکتور و برچسب گارانتی می‌باشد.

ادامه مطلب

آشنایی با قطعات دستگاه کپی

دستگاه کپی یک دستگاه ساده و معمولی نیست و از بخش ها و اجزای متفاوتی تشکیل شده است. شناختن هرکدام از بخش های دستگاه کپی برای فردی که دائما با این وسایل کار می‌کند امری ضروری است. گاهی اوقاتی مشکلاتی برای دستگاه پیش می‌آید که فرد می‌تواند به راحتی و بدون نیاز به کارشناس مشکل دستگاه خود را بر طرف کند. در نتیجه چه بهتر که ما خودمان با قطعات این دستگاه عظیم الجثه آشنا باشیم. در ادامه مقاله به بررسی قطعات مختلف دستگاه کپی می‌پردازیم و کارکرد هر کدام را توضیح می‌دهیم. (آشنایی با قطعات دستگاه کپی)

ادامه مطلب

مشکلات رایج دستگاه کپی

همانطور که میدانید، دستگاه کپی یک دستگاه معمولی نیست و از معماری و سیستم پیچیده ای بهره می‌برد. اما گاهی اوقات اتفاقات غیر منتظره ای رخ می‌دهد که علت آن می‌تواند سرویس نبودن دستگاه کپی به مدت طولانی باشد. در این میان، این شما هستید که در مرحله اول باید مشکل را شناسایی کرده و آن را بر طرف کنید. و ممکن است تنها و تنها خودتان بتوانید مشکلات دستگاه را به راحتی شناسایی کرده و آن را بر طرف کنید و در هزینه های تعمیرات یا سرویس دستگاه صرفه جویی کنید. پس خودتان را برای این مشکلات غیر منتظره آماده کنید. در ادامه به بررسی مشکلات رایج در دستگاه کپی راهکار حل آن می‌پردازیم...

ادامه مطلب

تعمیر دستگاه کپی و سرویس دستگاه کپی

تعمیرات دستگاه کپی یکی از خدمات اصلی شرکت تهران پرینتر بوده و این شرکت به لطف مهندسین و متخصصین مجرب خود در زمینه تعمیرات ماشین آلات اداری مانند دستگاه پرینتر و دستگاه کپی و دستگاه های دیگر، حرف اول را می‌زند. در ادامه بیشتر با نحوه کار، روند تعمیرات دستگاه کپی، و نکات مهمی که باید در مورد تعمیر دستگاه کپی و نشانه هایی که دستگاه کپی شما ممکن است به تعمیر نیاز داشته باشد؛ آشنا خواهید شد.

ادامه مطلب