5/5 - (124 امتیاز)

تعمیر کپی

شرکت تهران پرینتر سرویس دستگاه کپی و تعمیر دستگاه کپی را با به کارگیری متخصصین مجرب  بصورت کاملا تخصصی انجام می‌دهد. مراحل سرویس و تعمیر دستگاه کپی در تهران پرینتر به ترتیب شامل اعلام هزینه تقریبی به مشتری، اعزام کارشناس به محل، سرویس دستگاه کپی، در صورت لزوم تعویض قطعات معیوب، شارژ کارتریج کپی، تحویل دستگاه کپی به مشتری به همراه تست نهایی و در آخر ارائه فاکتور و برچسب گارانتی می‌باشد. همچنین تعمیرات در محل هم یکی دیگر از خدمات این شرکت می‌باشد.

مشکلات رایج دستگاه های کپی … (بیشتر بدانید)

قابل ذکر است اگر دستگاه کپی نیاز به سرویس جنرال کپی داشته باشد باید در شرکت، عملیات سرویس و رفع عیب انجام شود. مشتری می تواند با ارسال دستگاه کپی در صورت زمان بر بودن مراحل تعمیرات، بصورت امانت دستگاه پشتیبان دریافت نماید و پس از اتمام مراحل تعمیرات دستگاه کپی آنرا به شرکت برگرداند. در تهران پرینتر الویت با تعمیرات دستگاه کپی، تشخیص و عیب یابی درست توسط متخصصین این شرکت می‌باشد و پس از آن سعی بر این داشته است که با خدمات ویژه، تعمیرات کپی را در کمترین زمان انجام دهد.

مشاوره رایگان تعمیرات کپی | قطعات دستگاه کپی | آشنایی با قطعات کپی 88287521

خدمات تعمیر کپی – تعمیرات دستگاه کپی

 1. تعمیر برد پاور (Power) و تعمیر برد فرمتر (Formatter) یا همان مین برد (Mainbord)
 2. تعویض و تعمیر یونیت درام تمامی برند ها
 3. فروش پودر دولوپر (Developer) و بلید (Blade)
 4. شارژ کارتریج تمامی برند ها
 5. تعمیر فیوزینگ (Fusing)
 6. تعویض لیزر (Laser)
 7. تعویض تونر تمامی برندها
 8. تعویض هات و پرس (Hot & Press)
 9. فروش قطعات الکترونیکی تمامی برد های پاور و فرمتر
 10. تعویض کاغذ کش ها (Pickup)
 11. اضافه کردن کاست کاغذ کش
 12. تعمیرات و تعویض قطعات فیوزینگ
 13. اضافه کردن ADF برای انواع دستگاه های کپی شارپ (تغذیه اتومات)
 14. تعمیر ADF برای تمامی برندها
 15. جایگزین کردن دستگاه های فرسوده شارپ با دستگاه های استوک اروپا
 16. تعمیر کارتریج تمامی برندها
 17. تعمیر چیپ (چیپست (Chipset)) تمامی برندها
 18. تعمیر و فروش کلاچ دستگاه کپی
 19. تعمیر موتور دستگاه کپی
 20. فروش تمامی چرخ‌دنده های دستگاه کپی
 21. فروش خط کش ADF دستگاه کپی شارپ

آشنایی با قطعات دستگاه کپی (بیشتر بدانید …)

در صورتی که دستگاه کپی شما دچار مشکل شده است میتوانید با متخصصین شرکت تهران پرینتر جهت راهنمایی و مشاوره رایگان مشورت کنید.

شرکت تهران پرینتر با کادر فنی و متخصص خود و همچنین 12 سال سابقه مفید در زمینه تعمیر کپی و تعمیر پرینتر قادر به تعمیر طیف گسترده ای از برند های دستگاه کپی می‌باشد. در این میان تعمیر کپی شارپ، تعمیر کپی ریکو، تعمیر کپی توشیبا، تعمیر کپی کنون، تعمیر کپی کونیکا مینولتا شامل خدمات تعمیر تهران پرینتر می‌باشد.

Sharp

تعمیر کپی شارپ

تعمیر دستگاه کپی شارپ و سرویس دستگاه کپی شارپ در این مرکز با استفاده از کارشناسان مجرب و دوره دیده در نمایندگی اصلی شارپ با بکارگیری تمامی قطعات اصلی و درجه یک در بخش های فروش کپی شارپ ومواد مصرفی کپی شارپ،تعمیرات کپی شارپ، سرویس کپی وشارژ کارتریج انجام می‌پذیرد.

تعمیر دستگاه فتوکپی شارپ و سرویس آن … (بیشتر بدانید)

شارژ کارتریج کپی شارپ در ابتدا با سرویس کامل چرخ دنده ها انجام شده و با شارژ تونر اصلی و درجه یک تحویل مشتری داده می‌شود.

شرکت شارپ در تمامی کشورهای توسعه یافته نمایندگی دارد. مرکز تهران پرینتر سعی بر این داشته با استفاده از تکنولوژی روز دنیا فروش فتوکپی شارپ و تعمیرات کپی شارپ را در ایران بصورت گسترده و تحت لیسانس نمایندگی اصلی کپی شارپ انجام دهد.

نمایندگی شارپ در تولید بسیاری از دستگاههای اداری مانند کپی شارپ، فکس شارپ، ماشین حساب شارپ، دستگاه پولشمار، مداد نوکی و دیگر دستگاه‌ها پیشتاز بوده و تهران پرینتر نیز در قسمت ماشین های اداری کپی شارپ و فکس در ایران پیشتاز می‌باشد.

Toshiba

تعمیر کپی توشیبا و سرویس فتوکپی توشیبا نیز همانند دستگاه کپی شارپ در این شرکت بصورت کاملا حرفه ای با دارا بودن کادری متخصص و مجرب انجام می‌شود. این مرکز در قسمتهای فروش کپی توشیبا و فروش کارتریج توشیبا، شارژ کارتریج توشیبا و تعمیر و سرویس کپی توشیبا با بهره گیری  از نمایندگی اصلی کپی توشیبافعالیت دارد.

تعمیرات دستگاه فتوکپی توشیبا در محل با هزینه بصرفه … (بیشتر بدانید)

نمایندگی اصلی کپی توشیبا در بسیاری از قطعات و دستگاههایی که با الکترونیک سر و کار دارند پیش رو در صنعت آنها می‌باشد. مرکز تهران پرینتر در قسمت کپی توشیبا خدمات ویژه ای به مشتریان عزیز بصورت عمده و با بهره بردن از شرکت اصلی توشیبا فعالیت گسترده ای دارد. همچنین در قسمت فروش کپی توشیبا و تعمیر کپی توشیبا گارانتی ویژه ای برای آسودگی خیال مشتری بصورت جداگانه از شرکت توشیبا در نظر گرفته است.

Ricoh

تعمیر دستگاه کپی ریکو و سرویس دستگاه فتوکپی ریکو توسط کارشناسان شرکت تهران پرینتر زیر نظر شرکت اصلی ریکو انجام می‌شود. قابل ذکر است به‌منظور تعمیر فتوکپی ریکو قطعات مصرفی برای دستگاه‌ها تهیه شده از شرکت مرکزی ریکو و اصلی و درجه یک می‌باشند.

تعمیرات تخصصی دستگاه های کپی ریکو (در تمامی مناطق تهران) … (بیشتر بدانید)

شارژ کارتریج ریکو، فروش کارتریج ریکو، فروش دستگاه کپی ریکو به همراه تعمیرات کپی ریکو در این مرکز با گارانتی شش ماهه و به خصوصی ارائه می‌شود و کاربرانی که قصد همکاری با شرکت تهران پرینتر را دارند می‌توانند برای اطلاعات بیشتر از قیمت دستگاه کپی و خدمات تعمیر کپی ریکو با شماره های 88287521 و 88287522 تماس بگیرند.

Canon

تعمیر دستگاه کپی کنون و سرویس دستگاه کپی کنون و همچنین فروش کارتریج کپی کنون یکی دیگر از خدمات اصلی شرکت تهران پرینتر می‌باشد. و تمامی قطعات تعمیر شده از نمایندگی مرکزی کنون(Canon) تامین میگردد. اطلاع از قیمت دستگاه کپی کنون و خدمات تعمیر دستگاه های کپی کنون همین حالا با تهران پرینتر تماس بگیرید.

Konica Minolta

برای اطلاع از قیمت دستگاه کپی کونیکا مینولتا و خدمات کپی کونیکا مینولتا با تهران پرینتر تماس بگیرید.

Xerox

تعمیر دستگاه کپی زیراکس و سرویس دستگاه کپی زیراکس نیز جز خدمات تهران پرینتر می‌باشد. برای اطلاع از قیمت دستگاه کپی زیراکس و خدمات کپی زیراکس با تهران پرینتر تماس بگیرید. قطعاتی که برای تعمیرات دستگاه های کپی زیراکس استفاده می‌شود مستقیما از نمایندگی مرکزی این شرکت در آمریکا تامین میگردد.

Hp

تعمیر دستگاه کپی اچ پی (HP) و سرویس دستگاه کپی اچ پی (HP) نیز جز خدمات تهران پرینتر می‌باشد. برای اطلاع از قیمت دستگاه کپی اچ پی (HP) و خدمات کپی اچ پی (HP) با تهران پرینتر تماس بگیرید.

Borther

برای اطلاع از قیمت دستگاه کپی برادر (Brother) و خدمات کپی برادر (Brother) با تهران پرینتر تماس بگیرید.

تعمیرات تخصصی دستگاه های فتوکپی برادر در محل … بیشتر بدانید …

Samsung

تعمیر دستگاه کپی سامسونگ (Samsung) و سرویس دستگاه کپی سامسونگ (Samsung) نیز جز خدمات تهران پرینتر می‌باشد. برای اطلاع از قیمت دستگاه کپی سامسونگ (Samsung) و خدمات کپی سامسونگ (Samsung) با تهران پرینتر تماس بگیرید.

Panasonic

تعمیرات دستگاه کپی پاناسونیک (Panasonic) و سرویس دستگاه کپی پاناسونیک (Panasonic) نیز جز خدمات تهران پرینتر می‌باشد. برای اطلاع از قیمت دستگاه پاناسونیک (Panasonic) و خدمات کپی پاناسونیک (Panasonic) با تهران پرینتر تماس بگیرید.

بهترین راه حل

تهران پرینتر برای مشتریان گرامی که دستگاه کپی آنها دچار مشکل شده است در کوتاه‌ترین زمان کارشناس متخصص خود را به محل اعزام کرده و در صورتیکه دستگاه کپی نیاز به سرویس جنرال داشته باشد به صلاحدید مشتری دستگاه به شرکت ارسال شده  و  در حالتیکه تعمیر و سرویس کپی آنها زمان بر شود، دستگاه کپی پشتیبان (Backup) بعنوان دستگاه جایگزین برای آنها بصورت رایگان و امانت تا اتمام مراحل تعمیر دستگاه کپی آنها ارسال خواهد شد. برای تماس با تهران پرینتر و بهره گیری از خدمات دیگرو اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره 88287521 مستقیما با کارشناسان متخصص فنی ارتباط تلفنی داشته باشید و راهنمایی رایگان خود را دریافت نمایید.

صفحه اینستاگرام شرکت تهران پرینتر | با دنبال کردن صفحه اینستاگرام تهران پرینتر از محصولات کارکرده برای فروش با خبر شوید.
کانال تلگرام شرکت تهران پرینتر | با عضویت در کانال تلگرام تهران پرینتر از آخرین اخبار صنعت چاپ باخبر باشید.