پشتیبانی تهران پرینتر تماس مستقیم با متخصص پشتیبانی تهران پرینتر پشتیبانی فوری در Whatsapp

خرید پرینتر و دستگاه فتوکپی استوک

شرکت تهران پرینتر، نماینده رسمی برند های Hp, Samsung, Sharp, Brother, Toshiba, Epson, Canon در ایران خدمات خرید و فروش دستگاه های استوک را نیز به خدمات اصلی خود اضافه کرد. در این راستا، شما مشتری گرامی در صورتی که نیاز به یک دستگاه اورجینال کارکرده اما سالم و با گارانتی و ضمانت میخواهید، فقط کافیست با بخش فروش تهران پرینتر تماس بگیرید. در ادامه می‌توانید لیست دستگاه های استوک را بررسی کنید.

چگونه دستگاه را بررسی و خریداری کنیم؟

زمانی که تصمیم گرفتید یکی ا دستگاه های فتوکپی، پرینتر، فکس و اسکنر استوک را خریداری کنید. در قدم اول باید با کارشناسان ما تماس بگیرید و از موجود بودن مدل مورد نظرتان مطمئن شوید. در قدم دوم در صورتی که ساکن شهر تهران بودید برای بررسی دستگاه باید به مرکز تعمیرات تهران پرینتر مراجعه کنید و دستگاه را بررسی کنید. در قدم بعد از و پس از بررسی های صورت گرفته از لحاظ کیفی و قیمت گذاری دستگاه و توافق تهران پرینتر با شما مشتری گرامی، دستگاه به مرحله تست می‌رود و پس از اعلام سلامت کامل دستگاه. میتوانید دستگاه از شرکت تهران پرینتر خریداری کنید. در آخر میتوانید دستگاه را با وسیله خود حمل کرده و به محل مورد نظرتان ببرید و یا تهران پرینتر این امر را برای شما انجام خواهد داد. کارشناسان ما پس از نصب دستگاه در محل مورد، در صورت نیاز نظر شما آموزش کار با دستگاه را به شما مشتری گرامی خواهند داد.

خرید و فروش دستگاه فتوکپی و پرینتر استوک
خرید پرینتر استوک در تهران

چگونه از موجود بودن مدل دستگاه مورد نظر مطمئن شویم؟

زمان که تصمیم به خرید دستگاه های استوک گرفتید. با کارشناسان بخش فروش تهران پرینتر تماس بگیرید و موجودی مدل مورد نظر خود را جویا شوید. در صورتی که مدل مورد نظر شما در مرکز تهران پرینتر موجود بود دستگاه طبق روند خرید دستگاه های استوک که در بالا به آن اشاره کردیم به شما تحویل داده می‌شود. اما اگر دستگاه استوک مورد نظرتان در شرکت تهران پرینتر موجود نبود ما به شما یک دستگاه مشابه را پیشنهاد می‌دهیم و یا در صورت نیاز دستگاه استوک مدل نظرتان را سفارش می‌دهیم و پس از موجود شدن دستگاه با شما مشتری گرامی هماهنگی های لازم را انجام خواهیم داد. پس در هر صورت از بابت موجود نبودن دستگاه نگرانی نداشته باشید. تهران پرینتر، بزرگترین قطب فروش تعمیرات و نمایندگی معتبر برند های شارپ و HP همراه شماست.

چگونه از سلامت دستگاه اطمینان حاصل کنیم؟

اعتبار تهران پرینتر نشان و سال های تجربه ای که در زمینه تعمیرات، خرید و فروش، اعطای نمایندگی های اچ پی، سامسونگ، شارپ، توشیبا، برادر، کانن، اپسون به سایر شرکت ها و خدمات دیگر داشتیم میتواند نشان دهنده هزاران مشتری باشد که طی این 21 سال به ما اعتماد کرده اند. از بابت خرابی یا مشکلات دستگاه های ما به هیچ عنوان نگرانی نداشته باشید. ما سعی میکنیم بهترین خدمات را برای شما فراهم کنیم و گارانتی بی قید و شرت را برای محصولات به مشتریان ارائه کنیم.

خرید دستگاه های فتوکپی و پرینتر استوک
گارانتی خرید پرینتر استوک

آیا دستگاه گارانتی دارد؟

تمامی دستگاه های تهران پرینتر از جمله : دستگاه های فتوکپی، پرینتر، فکس، اسکنر، کارتریج و حتی خدمات تعمیرات ما نیز شامل گارانتی است. از بابت خرابی دستگاه نیازی نیست نگران باشید.

آیا میتوان از شهر دیگری دستگاه های استوک را خریداری کرد؟

بله! تمام سعی ما بر این بوده که بتوانیم گسترده خدمت رسانی خود را به مساحت تمام کشور عزیزمان ایران عرضه کنیم و در این راستا خدمات خرید و فروش تهران پرینتر شامل تمامی شهر های ایران و تمامی مناطق خواهد بود. اما فرایند خرید دستگاه در تهران به مراتب سریعتر خواهد بود.

خرید پرینتر در تهران